ПРОГРАМ МАНИФЕСТАЦИЈЕ

СКОБАЉИЈАДА:

Скуп такмичара, пријаве, котизација, извлачење бројева за стазу, подела доручка и припрема за такмичење од 07,оо до 09,оо часова.

Старт такмичења је од 09,оо и траје до 14,оо часова.

Такмичење је појединачно а пропозиције такмичења ће сваки учесник добити при регистровању за такмичење.

Од 14.оо до 15.оо часова је мерење улова, а у 15,оо часова је свечани ручак са проглашењем победника и доделом награда.

Котизација по такмичару износи 500 динара. Сваки такмичар има обезбеђен доручак, флашу воде, ручак, бон за два бесплатна пића и такмичарску мајицу.

ГУРМАНИЈАДА:

Учешће је бесплатно, организатор обезбеђује дрва за котлић, а материјал за котлић обезбеђује учесник у такмичењу.

Такмичење ће се одржати у 3 категорије:

1-      кување рибље чорбе,

2-      кување чорбастог пасуља и

3-      кување гулаша на ловачки начин.

Пријаве екипа и извлачење бројева предвиђено је између 09 – 10,00 часова.

Такмичење почиње у 10,00 и траје до 13,00 часова.

У 14,00 часова је проглашење победника и додела награда (прва, друга и трећа) по категоријама.

Жири је из Удружења “Асоцијација кувара Србије“ .

ИЗЛОЖБА ЗДРАВЕ ХРАНЕ, ВИНА И СТАРИХ ЗАНАТА:

Ова изложбено – продајна манифестација почиње од 08,оо и траје до 17,оо часова.

Организатор обезбеђује опремљене штандове са столицама који су бесплатни.

Сви излагачи ће имати бесплатан ручак обезбеђен од организатора.

Учешће ће узети појединци, пољопривредна газдинства, занатске радње и предузећа из Републике Србије и са простора бивше СФРЈ.

Овај традиционални догађај је међународног карактера, а медијски ће га пропратити РТС 1, Новосадска Телевизија, РТВ Бијељина, ТВ “Подриње“, ТВ “Лотел“ и штампани медији “Вечерње новости“, “Блиц“, Ревија “Зов“, “Мађар-зо“ и “Лозничке новине“.

У ОКВИРУ МАНИФЕСТАЦИЈЕ БИЋЕ ИЗВЕДЕН БОГАТ КУЛТУРНО-УМЕТНИЧКИ ПРОГРАМ У КОЈЕМ ЋЕ УЧЕСТВОВАТИ ДЕЦА ИЗ ПРЕДШКОЛСКЕ УСТАНОВЕ “ЦРВЕНКАПА“ МАЛИ ЗВОРНИК И ДЕЦА ИЗ КУД БИБЛИОТЕКЕ “17.СЕПТЕМБАР“ МАЛИ ЗВОРНИК.

ГЛАВНИ ОРГАНИЗАТОР ОВЕ МАНИФЕСТАЦИЈЕ ЈЕ  ОПШТИНА МАЛИ ЗВОРНИК У САРАДЊИ СА КЛУБОМ СПОРТСКИХ РИБОЛОВАЦА “ДРИНСКО ЈЕЗЕРО“ МАЛИ ЗВОРНИК.

ПРИЈАТЕЉ МАНИФЕСТАЦИЈЕ И СПОНЗОР ПОСЕБНИХ НАГРАДА ЗА УЧЕСНИКЕ ЈЕ “ROTARY CLUB“ ЛОЗНИЦА.

СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ СЕ МОГУ ДОБИТИ НА ТЕЛЕФОН ОПШТИНЕ МАЛИ ЗВОРНИК 015/471-157