Општина Мали Зворник у партнерству са AnnaBizz d.o.o. и хотелом Royal Drina организује Media trening за јавне наступе и комуникацију чланова локалних самоуправа.

Тренинг ће бити организован у Малом Зворнику од 29 -31.03. 2019. године.

Media trening је едукативно-културног карактера и намењен је члановима локалних самоуправа, а посебно председницима општина, председницима СО и одборницима.
Циљ тренинга је овладавање вештинама комуникације и откривање најефектнијих начина јавног наступа и обраћања јавности.
Добродошли су сви који имају жељу и професионалну потребу да унапреде своје вештине комуникације и адекватност јавног наступа.
Уверљивост наступа у медијима показаћемо и увежбавати заједно пред камером и микрофоном.

Тренинг ће одржати афирмисани предавачи са националних телевизија:

–          НАТАША МИХАИЛОВИЋ, народни посланик и дугогодишњи уредник емисије „Шта радите бре?“
–          ВЛАДИМИР ЈЕЛИЋ, новинар и водитељ РТС-а
–          НЕВЕНА МАЏАРЕВИЋ, новинар и уредник Б92 , ТВ ПРВА
–          РАТКО РАДОВИЋ, редитељ РТС

Домаћин наведеног догађаја је општина Мали Зворник.

Цена тродневног аранжмана са смештајем износи: 14.620,00 РСД по особи.

Цена за учеснике који не користе смештај износи 9.660,00 РСД по особи.

РОК ЗА ПРИЈАВУ И УПЛАТУ ЈЕ  27. март 2019.

Пријаве и информације путем е-mailа: anaserovic78@gmail.com или телефона: 063/651-847

„Оно што није виђено у медијима – није се ни догодило“!

ДОБРО НАМ ДОШЛИ!