Уз традиционалну поруку „Бајрам-шериф мубарек олсун“, председник општине Мали Зворник, Зоран Јевтић, честитао је данас Рамазански Бајрам верницима исламске вероисповести и пожелео им све најбоље поводом овог великог верског празника.

„Свим грађанима исламске вероисповести у општини Мали Зворник и широм Републике Србије, као и комшијама са леве обале реке Дрине, који славе Рамазански Бајрам, у име руководства општине Мали Зворник и у своје име, упућујем најсрдачније честитке поводом овог великог празника. Бајрам-шериф мубарек олсун“, навео је Јевтић у честитки.

Он је верницима пожелео да предстојеће празничне дане проведу у добром здрављу, љубави, заједништву, доброчинству и ведром бајрамском расположењу.