Традиционалним хришћанским поздравом Христос васкрсе – Ваистину васкрсе, председник општине Мали Зворник, Зоран Јевтић, честитао је суграђанима православне вероисповести највећи и најрадоснији празник Васкрс.

„Свим верницима који Васкрс славе по Јулијанском календару, у име општине Мали Зворник и лично, упућујем најискреније честитке. Нека радост и светлост Васкрса испуни ваша срца и домове, да у здрављу и радости са најмилијима дочекате и проведете највећи и најрадоснији хришћански празник. Желим да вам сваки тренутак Васкрса, који је симбол победе живота над смрћу и свега доброг у нама, буде испуњен срећом и блаженством. Христос васкрсе – Ваистину васкрсе!“, наведено је у честитки председника општине Мали Зворник.