13.04.2017. године

Поводом највећег и најрадоснијег хришћанског празника, Васкрса, који ће ове године сви хришћани обележити истог датума, у недељу, 16. априла, председник општине Мали Зворник Зоран Јевтић упутио је честитку  верницима, са жељом да Васкрс дочекају и проведу у добром здрављу, духовном миру и благостању.

“У име општине Мали Зворник и у своје лично име, свим хришћанским верницима честитам Васкрс и желим добро здравље, мир и љубав, и да радост празника поделите с најдражима”, наведено је у васкршњој честитки председника општине Мали Зворник.

Уз радосни поздрав: Христос васкрсе, ваистину васкрсе! – Јевтић је пожелео да дух највећег хришћанског празника у срца и домове људи унесе срећу, доброту и племенитост.