Mali Zvornik, 01.06.2014.g.

Opštinski štab za vanredne situacije Mali Zvornik pozvao je građane koji imaju sopstvene bunare i bazene, koji su za vreme nepogoda bili poplavljeni, da se jave svojim mesnim zajednicama radi organizovanja dezinfekcije ovih objekata. Dezinfekciju će vršiti Zavod za javno zdravlje iz Šapca po spiskovima koje će formirati mesne zajednice.

Posle dezinfekcije voda iz bunara i bazena ne sme se koristiti pet narednih dana, jer će tek nakon tog vremena ponovo biti za upotrebu.